İnsanlar duygularını saklamak konusunda her zaman usta değillerdir. Hele ki bazı insanlar vardır duygu vereaksiyonlarını asla gizleyemezler. Ya yüzleri kızarır, ya sözcükleri saçma sapan dökülür ağızlarından yada beden dilleri onları ele verir.

Son dönemde popüler kültürde ilişki uzmanları adı altında değişik meslek gruplarının türediğini medya ve internet üzerinden sıklıkla görebiliyoruz. Nedir bu ilişki uzmanları, efendim işte sorunlu eşlere yol gösteren, şuraya gidin birlikte şunu keşfedin diyen sonrada bir dünya para kazanan çok bilmiş abla ve abilerimizdir.

Aslında bizim Türk kadınlarımız çok cefakar olmalarının yanı sıra aynı zamanda da çok zekilerdir. Yalan söyleyen, bişey saklayan, saklamaya çalışan en önemliside aldatan bir erkeği nerede olursa olsun farkederler. Karşılarında ki erkeğin beden dilinden ne yapmaya çalıştığını şıp diye anlarlar. Aldatmanın beden dilini çözmüştür bizim kadınımız fakat doğru zamanı beklerler. Evet aldatmanın beden dili vardır ve kadınlarımız bu dili çok iyi tercüme ederler. Vakti geldiğinde de intikamları çok sert olur.

bedava sohbet sohbet siteleri chat sitesi